Can Alüminyum | Dilek Ağacı, Taşıdığı üstün nitelikler ile modern insan yaşamının birçok alanında önemi giderek artan alüminyum dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok alanda kendini kabul ettirmiştir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
İLETİŞİM : DİLEK AĞACI NEDİR?
Dilek Ağacı bir geri bildirim ve iletişim platformudur. Tüm paydaşlarımız şirketlerimiz hakkında paylaşmak istedikleri mesajlarını bu platform üzerinden Holding yönetimine iletebilirler. Dilek Ağacı'nda paylaşılan dilek, şikayet veya öneriler çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak şirketlerimizin süreçlerinin geliştirilmesinde titizlikle değerlendirilmektedir.

Kimler Kullanabilir?

Dilek Ağacı tüm ziyaretçilerimizin kullanımına sunulan bir iletişim hizmetidir. Yeşilova Holding ve Holdinge bağlı bulunan şirketlerimizle ilişki içinde olan müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız Dilek Ağacı'nı kullanabilirler.

Gizlilik

Dilek Ağacı'ndan yapılan paylaşımlarda iletişim bilgilerinin paylaşılması zorunlu değildir. Yapılan paylaşımlar ile ilgili geri dönüş beklentisi olan katılımcılarımızın iletişim bilgilerini paylaşmaları gerekmektedir. İletişim bilgilerini paylaşan katılımcılarımızın paylaştıkları bilgilerin gizliliği Yeşilova Holding güvencesi altındadır.

Değerlendirme

Dilek Ağacı’ndan gelen talepler Yeşilova Holding Yönetimi tarafından aylık olarak değerlendirilir ve değerlendirme sonuçları geri dönüşler ile bildirilir.
DİLEK AĞACI FORMU
DİLEK AĞACI