Can Alüminyum | Haberler, Taşıdığı üstün nitelikler ile modern insan yaşamının birçok alanında önemi giderek artan alüminyum dünyada olduğu gibi ülkemizde de otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok alanda kendini kabul ettirmiştir., Yeşilova, Can, Cansan, Canel, CMTG, Alüminyum, Metal, Otomotiv, Otelcilik, Bursa, Türkiye
HAKKIMIZDA : HABERLER
Canel Otomotiv Izb Wolfsburg Fuarı’nda
Alüminyumdan üretilen araç çerçeveleri, port bagajlar, bagaj ve havalandırma kapakları, darbe emicileri, sunrooflar başta olmak üzere ticari ve binek araç sektörüne hizmet veren Canel Otomotiv fuarda binek araçlara yönelik ürünlerini sergilerken önemli iş birlikleri de gerçekleştirdi.
DEVAMI
Cansan Alüminyum Düsseldorf'tan Yeni İş Bağlantıları İle Döndü
Almanya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ve sektördeki en son yeniliklerin, teknolojilerin ve uygulamaların takip edildiği Aluminium Düsseldorf Uluslararası Alüminyum Sanayi ve Teknolojileri Fuarı’nda Cansan Alüminyum otomotiv sektörüne yönelik yüksek teknoloji ve üst düzey mekanik özellikler gerektiren ve aynı zamanda araçlarda güvenlik parçaları olarak kullanılan ürünleri ile dikkat çekti.
DEVAMI
Hyundai Ekibinden Canel Otomotiv Ziyareti
20.000 m2’lik üretim alanında alüminyumdan araç çerçeveleri, port bagajlar, bagaj ve havalandırma kapakları, darbe emiciler, sunrooflar başta olmak üzere; otomotiv sektöründe yer alan müşterilerine geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren Canel Otomotiv, geçtiğimiz günlerde yeni i20 araç modelinin bagaj taşıyıcı projesiyle ilgili Hyundai ile anlaşma sağladı.
DEVAMI
Yeşilova Sağlıklı Yaşam Kulübü Uludağ Eteklerinde
Bursa’nın en güzel ve şirin yerlerinden biri olan Süleymaniye Mahallesi Mesire Alanı’ndan yürüyüşe başlayan Yeşilova Holding çalışanları, yazdan kalma güneşli ve güzel bir havada, oksijen deposu olarak bilinen Uludağ’ın eteklerinde yaklaşık 10 km.’lik bir mesafede yürüyüş yapma fırsatı buldu.
DEVAMI
Canray Ulaşım Avrupa ve Ortadoğu'dan Sonra Uzakdoğu Metrosunda
Fransız Alstom firmasının dünyada farklı lokasyonlar için ürettiği vagonların tavan modülleri ve bagaj taşıyıcı raflarını üreten Yeşilova Holding şirketlerinden olan Canray Ulaşım A.Ş, Vietnam’ın Hanoi şehri için yapılacak vagonlar için de anlaşma imzaladı. Mevcutta varolan Fransa, İtalya, Hollanda, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri projelerinden sonra Uzakdoğu coğrafyası için de yeni bir projeye başlandı. Toplamda 1220 vagonluk yeni üretim sözleşmeleri ile hem sektörde hem de Fransız Alstom firmasının en büyük tedarikçileri arasında yer alma hedefini yakalama aşamasına gelindi. Yaklaşık 500 spesifik alt parçanın birleşiminden oluşan vagon tavanları ve raf sistemleri Canray Ulaşım A.Ş. tarafından üretilerek ihraç edilecek.
DEVAMI
Cansan Alüminyum’da Hedef: Sıfır Hata
Yılda 24.000 ton üretim kapasitesiyle Türkiye’nin önde gelen alüminyum profil üreticilerinden olan Cansan Alüminyum, üretimdeki hataları ve kayıpları azaltmak, üretim kalitesini artırmak adına hayata geçirdiği teknik eğitim programıyla mavi yaka çalışanlarının yetkinliklerini artırırken, ürettiğine de değer katıyor.
DEVAMI
Canel Otomotiv Tecrübeyi Paylaşıyor
Canel Otomotiv Anadolu’nun dört bir yanındaki üniversitelerin Otomotiv ve Makine Mühendisliği lisans-lisans üstü öğrencilerine kapılarını açarak teorik bilgilerini pratiğe dökme imkânı tanıdı.
DEVAMI
Sağlıklı Yaşam Kulübü'nün Rotası Karacabey Longozu Oldu
Yeşilova Holding Sağlıklı Yaşam Kulübü dördüncü doğa yürüyüşünü büyük bir katılımla Karacabey Longozu’nda gerçekleştirdi.
DEVAMI
Yeşilova Holding Öğrencilerle Canlı Mülakatta Buluştu
İş hayatına hazırlanan gençlerin en büyük korkularından biri olan iş görüşmeleri ile ilgili öğrencilere önerilerde bulunan Yeşilova Holding İnsan Kaynakları Yöneticisi Simge Tingül, ‘Öncelikle sizlere ilk önerim heyecan duymaktan korkmamanız olacaktır. Çünkü İnsan Kaynakları profesyonelleri için heyecan, aynı zamanda başvurduğunuz işe olan heyecanınızın da göstergesi kabul ediliyor. Diğer yandan samimi ve gerçek olun, yetkinliklerinizi doğru davranış örnekleriyle ifade etmeniz sizi bir adım öne çıkartacaktır.’ Dedi.
DEVAMI
Can Alüminyum İMSİAD Üyelerini Ağırladı
İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin bilgi ve tecrübe paylaşımı amaçlı ziyaretlerinin ikincisi Can Alüminyum ev sahipliğinde Yeşilova Holding şirketlerinden Cansan Alüminyum’da gerçekleşti.
DEVAMI
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Resim Yarışması Sonuçlandı
Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, Büyük Millet Meclisi'nin açılışı ile beraber Türk çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yeşilova Holding’te her yıl olduğu gibi bu yıl da onların minik ellerinden, büyük dimağlarından çıkan hayalleri ile birlikte kutlandı.
DEVAMI
Yeşilova Holding'ten Çalışanlarına Bayram Dönüşü Sürprizi
DEVAMI
HABER ARŞİVİ
DİLEK AĞACI